Fellne 15

Shitet nga: enver 13 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 15 me goma super tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim