Fellne 15

Shitet nga: Xxx 07 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 te rujshme nuk jane de demtume me 4 shtrafa per golf 1 2 3,passat,opel.Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim