Fellne 15

Shitet nga: skender 24 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten Fellnet 15 per golf 4 , audi A3 , bora .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim