Fellne 16 , golf 4

Shitet nga: skender 24 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 14 per golf 4 me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim