Fellne 16" bmw

Shitet nga: driton krasniqi 16 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16" me goma M+S 225-55 Pirelli per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim