Fellne 16 origjinal per peugeot

Shitet nga: Fatlum 31 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 ngjendje shum tmira as nuk dridhin as kurgjo me goma tveres qmimi 270 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim