Fellne 16 coll me goma t'reja

Shitet nga: goma 17 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 16 ne gjendje shum te rregullt duken ne foto po ashtu shiten bashk me goma M+S te SAVES me numer 205-55-16 . jan te prodhuara ne javen e 33 viti 12 . Kontaktoni ne viber +37745521267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim