Fellne 16 me Goma

Shitet nga: frllne 16 me Goma 09 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gona tveres me 4 shtrafa qysh po shifrn nfoto
bejm edhe ndrrim
viber 0037744177123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim