Fellne 16 per golf 1.2.3 etj

Shitet nga: Fidan 06 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon me guma 205 55 16 me 4 shtrafa ne gjendje shum te mir. Mund te kontaktoni edhe viber +37745699390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim