Fellne 16 per mercedes me 5 vrima, nderrimi i mu..

Shitet nga: fadil 21 Qer 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

221 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 per mercedes me goma te veres, 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim