Fellne 16

Shitet nga: Mefail 01 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 bashk me goma bej ndrrim me iphone 5s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim