Fellne 16

Shitet nga: Bimi 19 Sht 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 16 jan per golf5, audi a4, passat etj. Viber +381638365179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim