Fellne 16tshe per golf 1.2.3

Shitet nga: berat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16tshe krom me goma te veres. 195.45 .16.
Shiten edhe fellnet e zeza 15tshe me goma te veres
195.50.15 per golf 1.2.3 . opell.. bmw. pasat jetta reno fiat e tjera per mashum kontakto ne mob
044.783.881 ose 49.527.824
Sms mos dergo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim