Fellne 17 235 45 17 te ardhura nga zvi..

Shitet nga: Berat 15 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 235 45 17 te ardhura nga zvicrra Goma jan shum te mira shum pak te perdorura po ashtu edhe fellne te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim