Fellne 17 coll Mercedes

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te posaardhura nga zvicrra17 coll mercedesit.viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim