Fellne 17 coll per vw passat ,golf , 5-6 etj

Shitet nga: personal 20 Pri 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma pothuajse te reja per me teper kontakt ,
2 te parat jane , 215/55 17coll
2 te pasmet jane 245/55- 17 coll
Viber 045927722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim