Fellne 17 me goma 215-45-17

Shitet nga: A 09 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 me goma 215-45-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim