Fellne 17 me guma te veres me 5bira

Shitet nga: ibrahim 10 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Qmimi volitshem


ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim