Fellne 17 ne gjendje te mire

Shitet nga: Fisnik 04 Mar 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me goma dhe shtrafa original po ashtu edhe pllakat vin me to profilet mrapa 235/45/17 perpara 235/40/17 ju mirpresim çmimi i diskutushem flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim