Fellne 17 per Golf 5 passat etj

Shitet nga: Kaculi 11 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan ne gjendje tmir me goma tperdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim