Fellne 17 per golf 4

Shitet nga: florim 06 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 me goma te veres , fellnet jan per golf 4 por bejn edhe ne vetura tjera

pres belers serioz

ndrrim nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim