Fellne 17

Shitet nga: shpendi 20 Pri 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17 per mecedes opel alfaromeo me 5 vrima fellnet jan shum te rujtne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim