Fellne 17

Shitet nga: Ardian 17 Nën 04:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 me 4 goma te dimrit dhe 4 te veres Jane me 4 vrima
cmimi komplet: 255 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim