Fellne 17

Shitet nga: Kastriot 16 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 17, 225/45/17 me goma me kejt jan shum te rujshme ,Fellnet i bajn Golf 5, Mercedesit ,Opelit ,audis ,Fordit per me shum informata :044\731\338 Ose ne Fbhttps://www.facebook.com/kastriot.bislimi.54 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim