Fellne 17coll dhe spiralet sport

Shitet nga: Jetlir Ramadani 09 Sht 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR   500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17coll , crom ,me goma , te ardhura nga zvicrra , Spiralet jane sport.

viber: +37745422732
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim