Fellne 17cooll

Shitet nga: Luani 19 Sht 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet borbet 17,205.40 profil ne gjendje te mir nuk dridhin menifjal jan exrem per borbet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim