Fellne 18 me copë

Shitet nga: fellne 06 Pri 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet me copa, fellnet jane 18 coll per BMW original M-packet.

Nr: 044 781 996
049 268 420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim