Fellne 18 barracuda

Shitet nga: meriton 20 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me goma te verea
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim