Fellne 18 coll

Shitet nga: Nehati 16 Jan 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 me guma 235/45/18 te ardha pi zvicrres qmimi 150 erO
Fellnet 18 pa goma 120 ero
Boj ndrrim me naj par per golf 4 15 ose 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim