Fellne 18 m5 ndrrim i mundshem

Shitet nga: farush 14 Jan 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 per bmw me goma te veres 225-40 18
fellnet jan 2 te parat mat ngushta dy te mramtat mat gjona ndrrim i mundshem me naj par qe me pelqejn mund te me shkruani dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim