Fellne 18 per bmw

Shitet nga: Farush 17 Sht 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 per bmw
nr i fellnev 18 8.5j
modeli aluett origjinal te Gjermanis


fellnet jon pa goma

fellnet ju bejn serrive te bmw 1,2,3,5,6,7, x1,x3,x4,x5 gt etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim