Fellne 18

Shitet nga: eroditi 18 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten vellnet 18 pa goma me 5 shtrafa fellnet jan te rujtra jan 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim