Fellne 18

Shitet nga: Meriton 21 Gsh 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma te dimrit per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim