Fellne 18

Shitet nga: xxxx 09 Nën 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet jan nr 18 jan te mira nuk dridhin kan qen te montume ne alfa romeo jan me 2 par goma me 5 shtrafa ndrrim me skuter ose iphone 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim