Fellne 18

Shitet nga: Fidan 08 Dhj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 18/40/235 te mramtat edhe te parat jan 18/40/225
Fellnet i bojn mercedesit audit bmw golf etj
Info. +377 044-395-801

045-55-20-11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim