Fellne 185/65/15

Shitet nga: Ramush 24 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15 ne gjendje te mir te perdorura me goma M+S te perdorura por ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim