Fellne 195 /50 / 15.

Shitet nga: fejza 22 Pri 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 195 /50 / 15 me 4 shtrafa .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim