Fellne 20 me goma

Shitet nga: Dino 25 Maj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 cop me shum detaje shikon foto ose tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim