Fellne 205/45R16

Shitet nga: mercedes 28 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes 190 me 5 vrima. Gomat i ka te veres shume te mira. Gomat jane 205/45R16. Fellnet jan AMG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim