Fellne 4 copa

Shitet nga: Erodit 19 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 16 4 copa me 5 shtrafa Qmimi i pa diskutushm 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim