Fellne Alumini me goma 205 55 16 Golf 5 Passat

Shitet nga: Almir 20 Mar 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini per Golf 5 6 Passat etj
Me goma 205 55 16 te sapoardhura nga ch
Vw vw Vw Fellnet jan te rujshme shum jan originall per Vw nuk jan te demtuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim