Fellne BBS 17 Golf 4

Shitet nga: Triumf 17 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 4 shum te ruajtura siq po shihen ne foto fellnet jan me goma te veres 225/45R17 bejn per vw golf 4,bora,passat etj mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim