Fellne BBS+Goma Dunlop RZ16 ~$port~

Shitet nga: Dritoni 28 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne BBS shume te bukura per VW Profili: RZ16 dhe
Goma Dunlop shume te ruajtura 16/205/55

Fellnet me goma jane nga Zvicrra dhe nuk jane te perdorura ne Kosove.
Per kualitet ju garantoje

Me respekt,
Dritoni
044 27 68 52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim