Fellne BBS RS audi/vw/passat/skoda

Shitet nga: Egzon 31 Gsh 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet BBS RS 205/45/17 jan 17" Zoll ne gjendje shume te mir nuk dridhin nuk jan te krisura . gomat i kan mesatare.

Jane me 5 shtrafa bejn per shumicen e Vw / Audi a4/a6/a8 golf 5 /golf plus etj. disa lloje te mercedes dhe bmw


Ekstra jan rrethin e kan me bulona munesh me hjek prej rrethit te fellnes


+37745534287

Bejm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim