Fellne BBS per Golf 2

Shitet nga: Kushtrimi 29 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet bojn edhe per Golf 2, nuk dridhin, gomat nuk llogariten i jep gratis, njana eshte e prisht a tri tjerat bojn per vere. fellnet jane numer 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim