Fellne EXTREM per VW & BMW me 4 buLona

Shitet nga: armendd 15 Sht 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 16 zoll ...ose ndrrohen me naj par fellne ma tvogLa me 4 BuLona ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim