Fellne Golf 2

Shitet nga: Ibrahim 28 Krr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne original per Golf2 me goma te veres shum pak te perdorura, Fellnet prodhim gjerman,firma e gomav KUMHO.Madhesia 175-70 13. Mund te me kontaktoni edhe ne Viber +37744321409
U shiten flm merrjep.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim