Fellne Me Guma nr 15

Shitet nga: Fitim Leka 30 Gsh 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet nGjendje tmir nuk dridhin Gumat Jon tmira sidmos 2 jon treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim