Fellne Me goma 16/225/50 bejm ndrrim

Shitet nga: Bmw 20 Gsh 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Me Goma 16/225/50
044-321-293
Qmimi i Diskutueshem pres blers serioz
viber +37744321293 bej ndrrim me fellne per vw polo 15 ose 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim