Fellne Per Audi

Shitet nga: rizad 28 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per audi 18 me goma te veres shum pak te perdoruna jan ne gjedje shum te mira.mund te voziten edhe ne vetura tjera sepse jan uiverzall me 10 vrima .Per ma shum informata na kontaktoni edhe ne viber +37744250194
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim